fbpx

Звертаюся до тебе, люба рідна Душа, як Учитель для Вчителів і Майстрів живого життя! 🙏

Настав саме той час, настав час співналаштуватися з шифрами та кодами твого космічного призначення в цьому вимірі на території Нової Землі!🧬 Ти вже реалізувала перехід із грубих шарів карми у більш тонкі і чисті частини своєї свідомості? Твій шлях був тернистим і місцями непростим.  

Але ти навчилася не зраджувати собі і слідувати за голосом Душі. Насолоджуватися собою і життям, поза обставинами і буремністю проблем…? Ти вже згадала, до якої раси та до якої Сімейної Групи Зоряних племен і Душ належиш.? І можливо, ще й не до кінця це усвідомила, але готова до очної зустрічі зі «своїми»!?

 ✴️Ми з тобою Хранителі НЕЙРОМЕРЕЖІ НОВОЇ ЗЕМЛІ!✴️

У наших тонких родових шарах і пранічних тілах знаходяться ключі Сили, які дають можливість відкривати внутрішні дари і здібності інших людей… керувати реальністю… формувати і направляти потоки інформації… 

Приналежність до роду IMARIA дає тобі право з’єднатися з глибокою Мудрістю зоряних предків, які на Землю вже багато разів приходили та мали відношення до передачі ЗНАНЬ іншим людям.

Цей тип еволюції накопичив досвід колективної духовно-моральної священної мудрості.  

Твої предки колись були і Шаманами, і Жрецями, і Правителями, і Ведунами, і Лідерами, і Вчителями Алхімії Живого Життя… залишивши тобі можливість увесь досвід душі інтегрувати в «Тут і Зараз»!

🌀

Але можливо ти і належиш до роду Охоронців Часу та Простору;  або до роду Стражів Гайї, які бережно і екологічно оберігають життя на Землі, стежать за порядком, за ієрархіями балансу, традиціями та законами;  або до роду Воїнів Вільного Духу, які бережуть моря та океани, ліси та річки, тварин та птахів, мінерали та кристали, ДІТЕЙ…

Можливо, ти частина Роду Старійшин, яким Великий Міжгалактичний Союз дав завдання стежити за чистотою свідомості цивілізації.  Це не просте завдання…  

Руйнувати старі концепції часом складніше, ніж будувати нові та запрошувати в них інших!

Ти – ХРАНИТЕЛЬ ІНФОРМАЦІЙНИХ КЛЮЧІВ, і моє завдання – провести тебе до твоєї споконвічної Сили, передати благословення і відпустити Сяяти через твою Майстерність!

Що далі?

Свобода, Цілісність, Кохання, Іскрометний Гумор та Сердечна Творчість в просторі Своїх, Пристрасність до життя та безумовна Любов.  

Ти надихатимеш людей своїм прикладом, показуватимеш їм нові шляхи багатовимірної еволюції.

Ти допоможеш у переході від 3-го виміру (виживання, боротьби та егоїзму) до 5-го – Нової Землі, де процвітає єдність та здоровий альтруїзм цінностей.

Частоти твоєї Сили зберігаються у серці.

Як твій сердечний Вчитель я можу активувати їх!🙏🧬🥰

Настав час тобі піднімати свої вібрації вище і починати працювати безпосередньо з енергіями планети і Космосу, допомагаючи іншим душам усвідомлювати своє призначення і знаходити зв’язок з Собою Сутью.

 Що я тобі пропоную? Зважуйся та відгукуйся!

 9–11.12.2022 року проведу Практичний Семінар у Буші “Хранителі Частот Нейромережі Нової Землі”.

 📍Що буде?

 🌀Переродження, техніки Переходу на Місцях Сили, завершення межі старого досвіду в стародавньому наскельному храмі, крок у нову реальність через лабіринт бажань, Активація Сили Хранителя, зустріч зі своїм тотемом…

 🌀Королівська Йога, робота з дуже глибокими слоями Душі🧬, в яких є точки напруги та перешкоди до з’єднання з внутрішнім Майстром.  Любов до себе.  Самоцінність.  Піднесення в дусі.  Посвяти.  Ініціації зв’язку із Зоряним племенем.

Таааак. Буша – це Україна. Зараз. Під час війни. Я не зупиняюсь. І ти не зупиняйся! Ми маємо змогу зігрітися теплом сердець, і живим вогнем свічок та грубок звичайних сільських хат… нехай так… Маємо, що маємо і буде так, як має бути…

 📍 Цінність досвіду:

 – участь у програмі Майстра IMaRia – 9100 грн. (Якщо ти повторно прагнеш потрапити на семінар, вартість для тебе може бути на 30% менша) 

 – ініціації «Хранитель», (або «Сердечний Цілитель») 220 доларів (це окрема від програми опція для тих, хто готовий, і практикує з Майстром IMARIA як мінімум 3 місяці щодня).

У суму 9100 грн входить проживання, харчування 3-разове, програма, відвідування місць Сили, сакральна баня в маєтку Хранителів Буші, містика і сюрпризи… 🤓

Що не входить: логістика.

Бронь участі у семінарі фіксуємо передплатним внеском  1000 грн (який є безповоротнім у випадку форс-мажорів з будь якої зі сторін!). 

Пишіть, рідні, кому резонує… Група камерна… Місце Сили чекає нас…💫

Реєстрація та реквізити 👇 Перейди за посиланням та натисни кнопку “розпочати”

http://t.me/IMaRiaPipl_bot?start=63878fa92f61da68435fd5ca

🙏😘

❗️❗️❗️Підписуйся на мої нові акаунти, які створені після хакерської атаки і переродження 🤗:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086318062524

https://instagram.com/pi_platform

https://instagram.com/zaverukhaimaria

© Ірина Заверуха. Всі матеріали даного сайту є обʼєктами авторського права. Копіювання та розповсюдження матеріалів можливе лише за попереднього погодження з автором та вказанням активного посилання на цей сайт

Добавить комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.