fbpx

Написала багато, тому сходіть за чаєм і печивом ))


І так… – для чого створювався Aurum Soul Club?🌏💫

💎👌В першу чергу для САМОРОЗВИТКУ людей, дітей, жінок, чоловіків, сімей, націй, цивілізації загалом…! Так так, у мене є усвідомлена Місія Життя і я по дорозі її реалізації іду без зупинки, змінюючи лише швидкість…

Але найчастіше, щоб вбудувати цей пріоритет – САМОРОЗВИТОК – в життя доводиться СТВОРИТИ МІСЦЕ для СЕБЕ істинного у своїх днях, місяцях, роках, звичках ціннісних…

А саме це я добре вмію робити, як еніопсихолог,  енерго-інформаційний цілитель та ментор – допомагати людям – СТВОРЮВАТИ МІСЦЕ, звільнивши свою систему від зайвого, несправжнього, ілюзорного і створивши в ПРОСТОРІ тіла, душі і духу можливість НЕ ВИБИРАТИ, а гармонійно взаємодіяти! 

Мені допомагають  в цьому і вроджені здібності, і досвід, і глибокі знання сакральні, і нескінченна тяга до нового, і особиста ресурсність, що є результатом практичного застосування теорій. 

Звісно, бувають перекоси по пріоритетам, наприклад в один час життя ти більше займаєшся сімейним, в інший час – більше особистісним, а іноді ідеш в пріоритет соціальний, бо саме на це відкривається потік і натхнення…

❗️Але важливо не втрачати зв’язок з УСІМА сферами, що створюють ту саму повноту і гармонію❗️

Я завжди любила навчатися і при цьому мати насолоду від спілкування з однодумцями; я хотіла відвідувати простір, де приймають людей такими, якими вони є і навіть більше того – допомагають знайти свою справжність; я прагнула до розкриття талантів, творчих, соціальних, інтелектуальних, духовних, тілесних, амбіційних без навантаження на екосистему світу, а з бережливим ставленням до оточення; я мріяла ходити туди, де усі є учасниками – І АКТОРИ, І СЦЕНАРІЙ, І РЕЖИСЕР, І СЦЕНА, І РЕЗУЛЬТАТ, а не глядачами… і маючи такі мрії та не знайшовши на карті світу нічого подібного – 

💗БУЛА ЗАРОДЖЕНА НАША ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ AURUM SOUL CLUB💗, що на рівні ідеї і місії привернула увагу однодумців і перетворилась на ПРОСТІР ГАРМОНІЙНОГО І ЦІЛІСНОГО САМОРОЗВИТКУ!!!


Моя мрія стала майже здійсненною, коли долучилися діти, коли молодший полюбив бути в Aurum не менше, ніж вдома… Іноді буває навіть таке, як наприклад вчора: я уже вдома, а він на заняттях по арттерапії, пішов сам з мамою подружки, і жодного разу мені не потрібно було спонукати до цього, заставляти чи вмовляти. Він просто любить і іде туди, де йому добре!

Зверніть увагу, дорогенькі батьки, на наші заняття для малечі. Сегмент неймовірно багатий на вибір!

Старша донька почала займатись регулярно йогою саме в Aurum. Це було дуже зворушливим, обговорювати з нею ПОЧАТОК.

Я розповіла їй, що саме вона стала для мене справжнім вчителем з йоги. Таааааак! Це правда. Я завагітніла Діаною в Кримському Сімеїзі, де проходив йога-зліт, а ми з чоловіком просто відпочивали і на них споглядали… Це був далекий 2006 рік, і я була теж тоді дуууууже далека від йоги )))), не розуміла навіть на 10% суті, дивувалася цим «космічним людям», крутила навіть пальцем у скроні на їх звички і спосіб життя. Я була дуже діловита пані, зафіксована на інтелекті, науці і матерії, але ж інтуїтом народилась і ніколи це не вимикалося в мені… Повернулась у Київ, дізналась що вагітна ііііііііі, перше що я зробила як ви думаєте, що було?

Я поїхала на книжковий ринок Петрівку, купила диск з йогою для жінок і почала займатися )))

Тааак!

Йога прийшла до мене в життя разом з дитиною! Тому я і називаю свою доньку самим головним тренером. Бо без неї я була лише фітнес-леді, спринтером, орієнтованим на зовнішнє, а не внутрішнє. 


Моя люба донечко, ти відкрила мені світ  мого тіла, моєї душі і цілісності по-новому. Я зрозуміла, що я ЖІНКА, і маю це як дар Божий, і повинна його використати на повну… Але ця моя ЖІНКА виявилась досить травмованою у своєму інкарнаційному досвіді. Коли вилізли усі травми я зрозуміла, чому ж так довго не наближалась до повного занурення в цю стихію – в жіноче русло енергій. Бо там було багато болю. І цей біль як задавлений гній, «вижимав» з мене мій чоловік, мій Будда… 

Закриваючи зараз очі і повертаючись назад, я іноді думаю, що це були зовсім інші життя, а не період в 15 років (.

Було дуже тяжко моментами. 

Та зв’язок з ТВОРЦЕМ і сила волі, що далася в спадок від предків, гени татові, що спонукали мене завжди іти вперед і не зупинятися, гени мамині з великим полем сердечної любові, що наповнювали знову русло душі ресурсом … усе це дозволило вистояти і не здаватися.

Я пережила в свої 27 років зустріч з страшненьким діагнозом, від онкології вмирало багато людей в моєму роду (, від гінекологічних хвороб страждали жінки мого коріння у великій кількості, включаючи і маму, і бабусь… (

І я не була здивована наявності таким генам. Але перша думка «ЗА ЩО?» я ж хороша людина … вона стукала мені в голові і заважала дихати. Зараз я розумію, що увесь цей гній був не що інше ніж ГНІВ, накопичений і моєю душею, і душами жінок-предків…

Що може зробити людина, яка не має опори ні з якої сторони себе – ні зліва, ні справа, ні під ногами, ні над головою… ?

Я відчувала себе покинутою, розбито, зрадженою, замученою, нікчемною ((

Мої батьки працювали в іншій країні і були дуже зайняті виживанням на той час; мій брат був студентом, який сам іще шукав опори; моя остання бабуся померла від раку зовсім нещодавно, останній живий предок пішов в переродження і програми родів лягли на плечі іще активніше; мій чоловік був замарений своїми іллюзіями про величне майбутнє і не помічав нічого у себе під носом, засівши дуже сильно в его, яке напланувало собі здобутків… Усе це навалилося на мене як бетонна плита і тиснуло звідусіль. А по кімнатах бігала маленька 1,5 річна донька і дивилась на мене очима, повним  надії…

Так що ж може зробити людина, яка втратила опори з усіх боків?

Вона може впасти в одну із прірв, які створили усі ці ілюзорні програми, або може піти всередину себе і знайти там ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ І РІШЕННЯ УСІХ ЦИХ ІЛЮЗОРНИХ ПРОБЛЕМ! 

Мені пощастило не впасти…

А ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ – я пішла шукати причини і знайшла їх, отримала коло однодумців і почала відкривати себе справжню, яку з дитинства ховала, яку вважала не серьозною, бо це ж так не звично – бути медіумом, бачити віщі сни, зцілювати думкою та словом, розуміти кармічні причини і знати, що може бути далі, читаючи з екрану душі людини її проекції…

Розумію, зараз нікого уже не здивуєш кармологами, але ви уявіть що робилось 20 років тому з такими як я… коли у світі процвітав страх сект, коли люди зневірилися у всьому, розчарувалися в усіх системах, а самі системи продовжували з тріском розсипатися на пилюку… Було важко. Дуже. Моя прабабуся була цілителем, в роду тата жили дуже віруючі і намолені душі, і при цьому час спонукав мене до проховування СЕБЕ від світу. 

ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ я знайшла свою дорогу і стала визнаним у багатьох країнах світу експертом з питань аналітики долі і її енерго-інформаційної корекції, створила ряд нових компетенцій і отримала безліч досвіду через навчання у найкращих спецалістів!

ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ я ЗЦІЛИЛА СЕБЕ, своє тіло, але в першу чергу ДУШУ і вийшла на звязок з Істиною, знайшла Джерело сили, зустрілась з Творцем і побачила Світло попереду свого потягу! 

ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ я почала писати про свід досвід і клієнтський, стала блогером, створила цей сайт zaverukha.com і проект Путь інтуїції… де люди отримують можливість полегшувати собі життя та розвивати свої здібності, самі стаючи наставниками і цілителями різного рівня!

ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ зявився мій Аватар – СИН, який прийшов в життя як тріумф і перемога Світлого над Сутінками… Народження сина перевернуло мене і вивело на шлях кармічної корекції, запустивши у самісінький Космос, як ракету…

ЗАВДЯКИ САМОРОЗВИТКУ я почала мріяти, багато мріяти і ВІРИТИ в здійснення мрій… і одна з них стала AURUM SOUL CLUB, а до того я вже була спіорганізтором міжнародних трансформаційних фестивалів, змі експертом з питань АСТРОЛОГІЇ, для тих хто не в темі – понад 3 роки я веду рубрику «КАЛЕНДАР» в друкованому виданні WOMANMAGAZINE.


Чому здійснюються мрії і які?

Лише справжні, поціловані Богом! Лише ті, що не ідуть наперекір істинному призначенню людини! І ті, які несуть велику користь ДЛЯ УСЬОГО СВІТУ! 

На сьогоднішній день я БАГАТО МРІЮ. Не перестаю ні на секунду це робити. Мрію, щоб дітей не вбивали, щоб кріпли сімї, щоб люди жили без війни, саме тому стала частиною проекту «Збережи дитину» і організувала масштабний Форум «Золото Материнства».

Мрію про створення мережі Aurum Клубів у світі, щоб право на баланс і доступ до саморозвитку отимали якомога більше людей! 

Мрію видати нарешті свої книги, де описаний досвід і безліч мотиваційних технік для створення щасливих сценаріїв життя!

Мрію про долучення і чоловіків до ціннісних задач відбудови здорового суспільства та ПОБУДОВИ ЗОЛОТОГО ВІКУ ТВОРЦЯ руками сімей! 

Мрію побачити реалізованих і багатих на Духовну силу Чоловіків, які навчилися застосовувати свою МУЖНІСТЬ не в цілях конкуренції та боротьби, прагнення до наживи, насолод і влади, а з метою ВІДПОВІДАЛЬНОГО СВІТОСТВОРЕННЯ…

Я мрію і дію!!! 

Дорогенькі, долучайтеся – я щиро і натхенно рухаюсь вперед і поряд мене багато місця для однодумців ! Давайте діяти разом!!!

Ваша, Заверуха Ірина … і проекти, що змінюють світ – aurumsoul.com 

Приєднуйтесь на курс, що дає можливість розкрити свої здібності і зрозуміти місію життя 👉 ІНТУЇТ ПЕРШОГО РІВНЯ. САМ СОБІ ЦІЛИТЕЛЬ. 

© Ірина Заверуха. Всі матеріали даного сайту є обʼєктами авторського права. Копиювання та розповсюдження матеріалів можливе лише за попереднього погодження з автором та вказанням активного посилання на цей сайт

Добавить комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.