fbpx

…Коли завершуються усі «стосунки», усі «відносини», усі «контракти»… – починається народження щасливого СОЮЗУ!! Проявляється крізь ілюзію та сама Цілісна Вічність, яка легко може вміститись в нашу матеріальну форму тут і зараз…

Колись мною проживалось, що я супер пупер номер 1 і ніхто мені не потрібен. Потім прийшла невимовна туга і печаль від самотності, бо коли 1, то здається що у всьому ти САМА БУКВАЛЬНО.  

Потім впала в стан – я повний 0! Так. Ніхто і ніщо. На дні підсвідомості, на дні ілюзій, хвороб і страждань, як божа корівка, що перевернулась на спину і не може встати, – валялась. 

Доки не захотілось перевернутися. 

Маючи волю і сміливість сказати собі «Я не нуль!» – потрапила в стан, де відбувається зустріч з Цілим, де пробуджується Душа…

І що далі? Був ризик залипнути в статусі «Я знаю безумовно, тепер буду лише повітрям між 1 і 0, буду служити Богу». Благо Душа не дає спокою і план на тебе виявився значно іншим. 

Тому ти береш ту саму «1» і свій «0» з’єднуєш в одне і отримуєш – 10 чи 01 по ситуації… 🤗

Я є 10, чи 01. І тут аналогій буде багато: інь/ян, десять енерго-інформаційних тіл, десять рівнів свідомості, 10 законів буття, 10 рук і 10 очей, 10 доріг і 10 життів… 

Я є 10 чи 01. І з цієї простоти дуже легко далі йти… Бо якщо ти реально 0 (тобто безумовна свОбОда від ідентифікацій і результатів), то з якого боку поставити палочку – вирішуєш сама. ПО СИТУАЦІЇ! 

🌀

… Моє тіло здорове, енергійне, облюблене і мною, і життям, вільне бути там, де мені ресурсно!

… Моя душа творча, проявлена, жива, голосиста, щедра, і вільна наповнювати сенсами кожну дію свідомості!

… Мій дух потужний, древній, глибокий, величний, славний, і активний створювати крізь ворота Творця безумовне щасливе життя…

І це все я називаю Духовна Особистість Берегині.

Хто ж така Берегиня?

💫 Жінка. Щаслива Жива Жінка. Земна. Соціально реалізована. З проявленим партнером, з Чоловіком-Хранителем Тіла і простору її, цінність якого усім очевидна і доказів не вимагає.

💫 Мати. Обов’язково. Та, що пізнала досвід народження, виховання і піклування. Реалізована. І не один раз. Шлях такої жінки до материнства часто буває крізь тернії і перешкоди для накопичення цінності путі. 

💫Донька роду свого, народу, природньо гармонійна і екологічна. З благословеннями предків. З почестями спільнот. З підтримкою соціуму і правителів. З захистом самих Ангелів Неба і Алхіміків Землі. 

💫 Тіло. Душа. Дух… як цілісна Свідомість без вибору, поділу і хибних масок его. Транслююча миротворчість і вірність цінностям Єдиної Сили Матері ВсеСвіту. Шанобливо плекаюча Живе Життя на Землі через своє золоте серце і сталеву волю. 

БЕРЕГИНЯ – це статус. Берегиня не є професія. Берегиня не є тимчасовою. Берегиня – це на все життя і навіть за його межі. Берегиня має проявлене «тіло світла» і знаходиться в усвідомлені себе животворчою силою Бога-Першоджерела. Тому через Берегиню проходять Душі і відбувається баланс ТВОРІННЯ СВІТІВ – життя і смерть, народження нових людей і супровід душ в перехід до наступних інкарнацій… Цикл творіння завжди включає в себе рівноцінну кількість і Смерті (кінця, завершення) і Життя (зародження, початку). 

Космічні Зіркові Аватари Великої Ма на Землі – це і є Берегині регіонів і етносів. 

Кожна Берегиня транслює той унікальний генокод від небесного племені, який не мають інші. Але усі Берегині об’єднані спільним ключем – на рівні Серця є носіями Сили Голосу Душі Єдиної сестринської вібрації – КОРОЛЕВИ ЗЕМЛІ.

ЗАПРОШУЮ ВАС, рідні сестри, пройти дорогою мега ресурсного марафону-активації гену Берегині, в якому відбувається ПРИЙНЯТТЯ енергії, прийняття сили, щоб бути не 0, а Жінкою найвищого калібру. 

💓Марафон «Від Гордині до Гордості бути Жінкою Нового часу» стартує 14.11.2022 💓

Спішіть дізнатися деталі і бути з нами, бо це найпотужніший марафон із усіх, які я проводила. Залишаю посилання – https://vid-hordyni-do-hordosti.zaverukha.com/

А я – Берегиня IMARIA до нового ретриту «Ренесанс і Баланс» готова. Група чекає. Новий відрізок путі попереду…

Тому з 1 по 7 листопада буду на зв’язку дуже мало! 

© Ірина Заверуха. Всі матеріали даного сайту є обʼєктами авторського права. Копіювання та розповсюдження матеріалів можливе лише за попереднього погодження з автором та вказанням активного посилання на цей сайт

Добавить комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.