fbpx

Чи це співпадіння, що День Гідності і Свободи в Україні святкується 21 листопада? 

Ні.

Бо саме Архангел Михаїл і є тим, хто бореться з неГідниками мультиВсесвіту; з мразями, що чіпляються за владу над людьми, як за рятівний резиновий кораблик, і корчать із себе вершителів доль. Але він ніколи не витримає шторму Часів Істини, бо брехня – це занадто тяжкий вантаж, він веде на дно. 

Лише відпустивши із липких рук владу, що не є від Бога, – а від его і сліпоти ілюзій, – душа людини здатна вирватися у вирій чистоти. 

То ж усім неГідникам тонути в потопі сліз Матері Землі начертано. І буде так. Бо так створено. Бо саме це і є баланс Живого Життя…

Але давайте розбиратися! 

Чи завжди безумовна любов і світло, істина і свобода – це про ніжні танці дельфінів і трелі канарейок з дзвіночками та квіточками в руках?

Ні.

Бо бути в Добрі та Щасті, це рівнозначно бути в союзі Духу та Душі, в цілісності Сили, що веде до еволюції пробуджену свідомість, а не оте добреньке его, засліплене мислеформами про «я собі хочу, бо можу». 

Через серця достойних  Людей шліфують свої мечі і щити Архангели!

Тож треба ДУМАТИ вміти як гідні і достойні…☝️

З днем Гідності і Свободи, Воїни Світла, Воїни Добра! 

Маємо далі зупиняти навалу мороку і пам’ятати про свою Суть. Бо люблячі живуть в одному спільному світі, а кожне спляче его – у своєму окремому…

🙏🌏🕊😘💓

Окриляйте себе практикою віри і дії щодня. Не дозволяйте своєму его засліпити вас гординею через неприйняття інаковості та розділення на «кращих» і «гірших». Насправді усе не таке, яким здається. Ми різні, але ми разом!💞

Ворог і морок – це ті ілюзорні печалі, в які ми віримо і накопичили їх своїми вчинками, думками і брехнею слова. Ніхто і ніщо не зупинить потоку Живого Життя… і немає назад вороття! 

Тільки вперед… Велика Ма і воїнство гідне знищить усю павутину ілюзії. Усю! 

Маємо віднайти путь серця і прийти до Безумовної Любові в Свободі бути… 

🌀

Як краще провести цей день?

💫 У відповідальності за свою Силу Пристрасті, яка вами направлена на творення, а не на деградацію. 

Наприклад.

Фізично сильним людям важливо мати зони застосування свого потенціалу. Займатися господарством, працею тілесною, спортивними навантаженнями, що шліфують дух.

Емоційно сильним важливо вміти не маніпулювати своїми станами, не насилувати оточення емоціями, а реалізовуватись через арт і мистецьку діяльність.

Ментально сильним важливо свій інтелект направляти на нові винаходи, на адміністрування, на проектну діяльність, на навчання інших.

Соціально сильним і добрим важливо не бути добренькими, жертва і тєрпілами, які замість усіх все роблять, а самі голодні і невиспані…; важливо гуртуватися довкола цінностей і популяризувати родинні та сімейні традиції, братися за руки, маючи щасливі причини, а не лише для революцій. 

Духовно сильним і вольовим важливо брати на себе відповідальність за інших, контролювати, створювати спільноти, долучатися до сфер служіння спільноБлагу Вишнього. 

Мудрим і Потоковим, інтуїтивно сильним важливо ділитися своєю енергією, інформацією, ЯсноБаченням і провідністю заради еволюції Єдиного простору Життя, не втікати від матеріальності, а сакралізувати побут, жити життя як найвеличнішу церемонію…

🙏Усвідом свою роль в цьому світі і прояви свою Пристрасть Душі…

Не можеш ясно зрозуміти своє призначення і місію? 

Приходь за порадами. Я і мої учениці Спеціалісти проекту pipl, завжди готові дати підказки.🙏

🔘День сьогодні веде до Рівноваги Сил Пристрасті на Землі! 

А керує порядком Легіон Архангелів.

© Ірина Заверуха. Всі матеріали даного сайту є обʼєктами авторського права. Копиювання та розповсюдження матеріалів можливе лише за попереднього погодження з автором та вказанням активного посилання на цей сайт

Добавить комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.